RN73H2BTTD1820A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1820A05
JLCPCB Part #
C3937203
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS