RK73G2BTTD5232F
MFR.Part #
RK73G2BTTD5232F
JLCPCB Part #
C5725443
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS