SG73S2BTTD3240D
MFR.Part #
SG73S2BTTD3240D
JLCPCB Part #
C4343113
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS