RK73H2ATTD2610D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2610D
JLCPCB Part #
C6182677
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS