SG73S2E1RTTD1820D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1820D
JLCPCB Part #
C6222252
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS