RK73G2BTTD4640C
MFR.Part #
RK73G2BTTD4640C
JLCPCB Part #
C6182458
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS