SR1206KR-7W200RL
MFR.Part #
SR1206KR-7W200RL
JLCPCB Part #
C4276698
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS