RK73G2BTTD4223C
MFR.Part #
RK73G2BTTD4223C
JLCPCB Part #
C6397000
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS