RK73B2ATTD164G
MFR.Part #
RK73B2ATTD164G
JLCPCB Part #
C2575184
Description
-55℃~+155℃ 150V 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS