RK73G2BTTD3571D
MFR.Part #
RK73G2BTTD3571D
JLCPCB Part #
C6182439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS