RK73G2BTTD3573D
MFR.Part #
RK73G2BTTD3573D
JLCPCB Part #
C6648790
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS