RK73H1HTTC7320D
MFR.Part #
RK73H1HTTC7320D
JLCPCB Part #
C2579908
Description
-55℃~+155℃ 50mW 732Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS