RK73G2BTTD3322C
MFR.Part #
RK73G2BTTD3322C
JLCPCB Part #
C5851353
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS