RK73G2ATTD3322C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3322C
JLCPCB Part #
C6648671
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS