RN73H2BTTD1053F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1053F10
JLCPCB Part #
C2558567
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS