RK73G2BTTD2610C
MFR.Part #
RK73G2BTTD2610C
JLCPCB Part #
C5851314
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS