RN73R2ETTD6982F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD6982F100
JLCPCB Part #
C4246608
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS