SG73P2ERTTD6800D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6800D
JLCPCB Part #
C5915242
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS