RM12F1020CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F1020CT
JLCPCB Part #
C7050256
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS