RK73G2BTTD2323F
MFR.Part #
RK73G2BTTD2323F
JLCPCB Part #
C5725358
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS