RN73H1JTTD1292D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1292D100
JLCPCB Part #
C3937319
Description
100mW 12.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS