RN73H2ETTD4531F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4531F25
JLCPCB Part #
C4068392
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS