RN73H1ETTP4271B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP4271B10
JLCPCB Part #
C4289305
Description
4.27kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS