RK73G2BTTD1741F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1741F
JLCPCB Part #
C7342936
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS