BSR15TH122J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
BSR15TH122J
JLCPCB Part #
C719285
Package
Plugin,P=32.5mm
Description
-40℃~+155℃ 1.2kΩ 15W 700V Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,P=32.5mm Through Hole Resistors ROHS