RK73G2BTTD1621F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1621F
JLCPCB Part #
C7342925
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS