RN73H1JTTD6813F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6813F50
JLCPCB Part #
C4249312
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS