RK73G2BTTD14R3D
MFR.Part #
RK73G2BTTD14R3D
JLCPCB Part #
C6649606
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS