HV73V2ATTD3483D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2ATTD3483D
JLCPCB Part #
C4033671
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS