RK73G2BTTD1471C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1471C
JLCPCB Part #
C6182341
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS