RK73G2BTTD1471D
MFR.Part #
RK73G2BTTD1471D
JLCPCB Part #
C7284742
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS