RN73R2ETTD3241F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3241F25
JLCPCB Part #
C2603381
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS