RN732BTTD6190D10
MFR.Part #
RN732BTTD6190D10
JLCPCB Part #
C3972656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS