SG73P1ETTP1020D
MFR.Part #
SG73P1ETTP1020D
JLCPCB Part #
C3918586
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS