RK73G2BTTD1150C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1150C
JLCPCB Part #
C7340757
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS