RK73H2BRTTD2670D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2670D
JLCPCB Part #
C6649351
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS