RK73G2BRTTD8660D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD8660D
JLCPCB Part #
C7049899
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS