RK73G2BRTTD7153C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD7153C
JLCPCB Part #
C7284689
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS