RK73G2BRTTD4302C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4302C
JLCPCB Part #
C6974316
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS