RN732BTTD4750A25
MFR.Part #
RN732BTTD4750A25
JLCPCB Part #
C4137876
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS