RK73G1ETTP6493F
MFR.Part #
RK73G1ETTP6493F
JLCPCB Part #
C2579137
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS