RK73G2BRTTD3402C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3402C
JLCPCB Part #
C7049802
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS