RK73G2BRTTD3653C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3653C
JLCPCB Part #
C6975216
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS