RN73H2ETTD25R5B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD25R5B50
JLCPCB Part #
C3980358
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS