SG73P2ATTD393G
MFR.Part #
SG73P2ATTD393G
JLCPCB Part #
C4094257
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS