SG73P1JRTTD6491D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD6491D
JLCPCB Part #
C6482468
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS