RK73G2BRTTD33R0D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD33R0D
JLCPCB Part #
C7340626
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS