RK73G2BRTTD2670F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2670F
JLCPCB Part #
C7284588
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS