RN73R2BTTD1762F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1762F50
JLCPCB Part #
C4225585
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS