RK73G2BRTTD2610F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2610F
JLCPCB Part #
C7340594
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS